İnsan Kaynakları - Kurumsal
İnsan Kaynakları Politikamız :
İnsan; her işimizin, kararımızın ve davranışımızın odağında. Bu nedenle çalışanlarımızı ve toplumu her zaman ön planda tutuyoruz. En değerli varlığımız İnsan Kaynağımızdır.

Hedeflerimiz:
  • Sürekli değişim, gelişim ve yeniliklerle birlikte çalışanlarımızın bireysel ve mesleki yetkinliklerini geliştirmelerine katkıda bulunmak.
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu, performanslarını ve şirkete bağlılık duygularını geliştirmek.
İşe Alım ve İşbaşı Oryantasyon Sürecimiz :
Otat hedef ve ilkelerinden yola çıkarak adayın; bilgi, beceri ve yetkinliklerini dikkate alarak; niteliklerine ve yetkinliklerine göre uygun pozisyona doğru adayları yerleştiriyoruz. İşe alım süreçlerimizde önem verdiğimiz kriterlerden birini yetkinlikler oluşturur. İşe alacağımız adayların aşağıdaki sekiz ana yetkinliğe sahip olması önemlidir.
  • Takım Çalışması
  • Sonuç odaklılık
  • Yaratıcılık ve Girişimcilik
  • Değişime Uyum Sağlama
  • Kendini ve Çalışma Arkadaşlarını Geliştirme
  • İş Birliği Geliştirme
  • İletişim
  • Müşteri Duyarlılığı
Yukarıdaki yetkinlikler doğrultusunda İnsan Kaynakları Departmanı tarafından iş başvurusunda bulunan adayların özgeçmişleri incelenerek açık pozisyonlara bağlı olarak, iş görüşmelerine davet edilir ve teknik bilgi düzeyleri, iş tecrübeleri, yetkinlikleri değerlendirmeye alınır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetimiz :
Fabrikamız ve tüm bölge müdürlüklerimizde; işyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları çalışanlarımıza iş güvenliği ve sağlık konusunda hizmet vermektedirler.
Kullanıcı bilgilendirme ve onay ekranı
Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Kapsamında Ticari Elektronik İleti
İletişim bilgilerimin; Otat Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., yetkili bayileri ve reklam vs ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum. Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak otat.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Otat Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta distribütör, ajans ve merkezi iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.
Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında oluşturduğumuz Aydınlatma Metnine sol menüden ulaşabilirsiniz.
Yukarıda yer verdiğimiz aydınlatma metni temelinde Açık Rıza Beyanına sol menüden ulaşabilirsiniz .
Kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik tercihinizi belirtiniz.
Firma Tanıtım
Sizden Görüş ve Öneriler Yorumlarınız Bizim İçin Önemli